Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana

Widokowa, Będkowice, małopolskie

  • 379 000 zł
  • 1 915 m²
  • 197,91 zł/m²

Zdjęcie

Maciej Trela

Skontaktuj się

Działka budowlana

Widokowa, Będkowice, małopolskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

379 000 zł

1 915 m²

197,91 zł/m²

Działka budowlana

Zaktualizowane: 14 maja 2026

379 000 zł 1 915 m² 197,91 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 379 000 zł (197,91 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 915 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski, teren pochyły
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: biuro nieruchomości: GEO CONSULTING, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 647/4834/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedania WIDOKOWA 19a działka budowlano rolna zlokalizowana w miejscowości Będkowice gm. Wielka Wieś - tylko 15 km i tylko 18 min od Ronda Ofiar Katynia Galerii Bronowice w Krakowie!

ATUTY
- unikalna lokalizacja, niedaleko Doliny Będkowskiej (między Doliną Będkowską, a Kobylańską) i jurajskich skałek!
- działka jest WIDOKOWA, ale nie pochylona,
- położenie na wierzchowinie najwyższym punkcie (na wysokości ok 412 m n. p. m. (...)

Agent

Maciej Trela

515 120...

515 120 344

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

515 120...

515 120 344

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy